Markizy zewnętrzne - tarasowe

W ofercie firmy WG Rolety znajdują się markizy zewnętrze – tarasowe i balkonowe. Dzięki prostej, ale solidnej budowie oraz akrylowej tkaninie wzmocnionej środkami chemicznymi, markiza zapewnia długotrwałą ochronę przed promieniami słonecznymi. Dodatkową opcją może być elektryczny mechanizm, dzięki któremu każdy będzie w stanie rozłożyć oraz złożyć roletę w szybki sposób.

Markizy tarasowe z Nowego Sącza – jakość, styl i trwałość

Proponowane przez nas produkty mogą być zamontowane zarówno na ścianie, jak i przy suficie, co zapewnia wszechstronne jej użycie. Oferujemy je w wielu wzorach, kolorach oraz wymiarach. Tego typu częściowe zadaszenie zewnętrzne spełnia nie tylko praktyczną, ale również estetyczną funkcję. Zainteresowanych zakupem tych wysokojakościowych i niezawodnych produktów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia salonu firmowego w Nowym Sączu, zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej 71.

Odwiedź salon firmowy z markizami 

Naszą ofertę markiz zewnętrznych o solidnej, aluminiowej konstrukcji kierujemy także do Klientów z okolic Brzeska, Limanowej i Nowego Targu. Tego typu elementy idealnie nadają się zarówno do zacienienia tarasów, świetlików, ogrodów zimowych, jak i balkonów, zapewniając komfortowy oraz bezpieczny wypoczynek bez oparzeń słonecznych. Oprócz sprzedaży markiz tarasowych oferujemy także fachowe doradztwo w zakresie doboru właściwego rozwiązania i montażu.