Wśród oferowanych przez nas osłon okiennych nie mogło zabraknąć moskitier, które wykorzystywane są do zabezpieczenia przed różnego rodzaju owadami, pyłkami oraz częściowo wiatrem i deszczem. Ich konstrukcja składa się z aluminiowej ramy i naciągniętej na nią siatki. Jest to proste rozwiązanie, podnoszące komfort korzystania ze świeżego powietrza. Tego typu osłony aluminiowe świetnie sprawdzają się w domach, mieszkaniach, biurach czy gabinetach lekarskich, prezentując się estetycznie oraz dyskretnie. Dzięki łatwemu i szybkiemu montażowi można z nich korzystać na co dzień, zabezpieczając okna, drzwi oraz okna balkonowe. Najczęściej zakłada się je wczesną wiosną, a zdejmuje przed nadejściem zimy.

W naszej ofercie znajdują się moskitiery: ramkowe, rolowane, drzwiowe, plisowane oraz panelowe, różniące się głównie stylistyką i sposobem montażu. 

Moskitiery - Brzesko

Jest to proste rozwiązanie, podnoszące komfort korzystania ze świeżego powietrza. Tego typu osłony aluminiowe świetnie sprawdzają się w domach, mieszkaniach, biurach czy gabinetach lekarskich, prezentując się estetycznie oraz dyskretnie. Dzięki łatwemu i szybkiemu montażowi można z nich korzystać na co dzień, zabezpieczając okna, drzwi oraz okna balkonowe. Najczęściej zakłada się je wczesną wiosną, a zdejmuje przed nadejściem zimy.

Moskitiery z Nowego Sącza – jakość i ochrona

Sprawdzone i przede wszystkim niedrogie rozwiązanie, jakie stanowią moskitiery, można znaleźć w firmie WG Rolety z Nowego Sącza. Chętnie doradzimy w doborze najkorzystniejszego rozwiązania. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych współpracą do kontaktu mailowego, telefonicznego oraz do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Nowym Sączu. Koniec z dostawaniem się brudu, owadów, liści oraz pyłków do mieszkania, domu lub biura! Czas na inwestycję w sprawdzone oraz oryginalne rozwiązania, które na pewno będą niezawodne przez kilka sezonów.

Na specjalne życzenie Klientów jesteśmy w stanie dojechać we wskazane miejsce na terenie innych miast w województwie małopolskim: m.in. Limanowej, Brzeska czy Nowego Targu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem, w którym znajdują się także markizy i rolety dzień-noc.