Wśród oferowanych przez nas osłon okiennych nie mogło zabraknąć moskitier, które wykorzystywane są do zabezpieczenia przed różnego rodzaju owadami, pyłkami oraz częściowo wiatrem i deszczem. Składają się z aluminiowej ramy i naciągniętej na nią siatki.

W swojej ofercie posiadamy moskitiery ramkowe, rolowane, drzwiowe, plisowane oraz panelowe.

Jest to proste rozwiązanie, podnoszące komfort korzystania ze świeżego powietrza. Tego typu osłony aluminiowe świetnie sprawdzają się w domach, mieszkaniach, biurach czy gabinetach lekarskich, prezentując się estetycznie oraz dyskretnie. Dzięki łatwemu i szybkiemu montażowi można z nich korzystać na co dzień, zabezpieczając okna, drzwi oraz okna balkonowe. Najczęściej zakłada się je wczesną wiosną, a zdejmuje przed nadejściem zimy.

Sprawdzone i przede wszystkim niedrogie rozwiązanie, które podniesie komfort życia – tylko u nas. Chętnie doradzimy wybór najkorzystniejszego rozwiązania. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych współpracą do kontaktu mailowego, telefonicznego oraz do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Nowym Sączu. Koniec z dostawaniem się brudu, owadów, liści oraz pyłków do mieszkania, domu lub biura! Czas na inwestycję w sprawdzone oraz oryginalne rozwiązania, które na pewno będą niezawodne przez kilka sezonów.