Żaluzje plisowane

Firma WG Rolety oferuje nowoczesne rozwiązania do wewnętrznych systemów okiennych. Żaluzje plisowane, które dostarczamy na terenie Nowego Targu, Limanowej, Nowego Sącza czy Brzeska, to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy w pierwszej kolejności stawiają na funkcjonalność osłon. Nasze plisy są doskonałym wyborem do okien odznaczających się nietypowymi kształtami. To propozycja dla właścicieli różnych wnętrz, w tym pomieszczeń biurowych, w wielu stylach aranżacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferowane osłony to szereg rozwiązań o rozmaitych kolorach i wzorach. Spośród plis wybrać można warianty, dzięki którym zachowana zostanie spójność aranżacji w dowolnym stylu. Każda żaluzja plisowana jest przeznaczona do montażu w oknach klasycznych bądź dachowych. Dzięki poruszaniu się od góry do dołu pozwala na zasłonięcie wybranego fragmentu otworu okiennego. Sprawdza się tym samym m.in. jako zamiennik dla kuchennej zazdrostki.

Do produkcji osłon okiennych stosujemy materiały wyróżniające się właściwościami termoizolacyjnymi. Żaluzje plisowane skutecznie odbijają promienie słoneczne, chroniąc pomieszczenie przed wysoką temperaturą. Szereg zróżnicowanych wariantów umożliwia wybór rozwiązań o dowolnym stopniu zaciemnienia. Co więcej, produkty mogą być przystosowane do montażu w wilgotnych wnętrzach – kuchniach bądź łazienkach. Plisy firmy WG działającej w Limanowej, Nowym Targu, Nowym Sączu i nie tylko, nadają się do każdego rodzaju miejsc. Zachęcamy do wyboru produktów odpowiadających indywidualnym potrzebom.