Zachęcamy do zapoznania się z ofertą żaluzji plisowanych, nadających pomieszczeniom niepowtarzalny charakter.

Jest to świetne rozwiązanie w momencie gdy mamy styczność z oknami o nietypowych kształtach. Posiadamy ogromną paletę kolorów plis.

Zachęcamy do wyboru nowoczesnych żaluzji plisowanych – rozwiązanie to wprowadzi do wnętrza niepowtarzalny charakter, sprawdzi się w momencie, gdy mamy styczność z oknami o nietypowych kształtach. W firmie WG Rolety z Nowego Sącza posiadamy ogromną paletę kolorów i wzorów, dzięki czemu plisy mogą zostać bez problemu dopasowane do ogólnego wystroju mieszkania. Montuje się je zarówno w oknach, jak i w drzwiach balkonowych.

Żaluzje plisowane w ofercie firmy WG Rolety z Nowego Sącza

Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie w zakresie wyboru i montażu plis. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailowo lub odwiedzić siedzibę firmy, która mieści się w Nowym Sączu. Z przyjemnością nawiążemy współpracę również z klientami z Limanowej czy Nowego Targu. Zakres działalności obejmuje również Czechy i Słowację. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, w której znajdują się stylowe żaluzje plisowane i nie tylko.