Rolety tekstylne klasyczne, rolety dzień noc

Osłony tekstylne bardzo często stosowane są do okien dachowych, ponieważ nie wypadają z prowadnic pomimo otwartego okna. Dodatkowym atutem jest brak możliwości fałdowania materiału. Rolety zewnętrzne doskonale chronią pomieszczenia przed słońcem. Jeśli chcą Państwo przekonać się o ich zaletach, zachęcamy do sprawdzenia oferty firmy WG Rolety, która dostarcza osłony okienne na terenie Limanowej, Nowego Targu, Brzeska i nie tylko.

Rolety tekstylne klasyczne w kasetach

Oferujemy estetyczne i funkcjonalne rolety zewnętrzne kasetowe dla kilentów z Brzeska, Limanowej, Nowego Targu. Nasze produkty wyposażone są w niezawodne mechanizmy sterujące. Posiadamy urozmaiconą kolekcję materiałów, ogromny wybór kolorów i wzorów nawet dla najbardziej wymagających osób. Tkaniny tworzą dobrą barierę dla światła przenikającego do wnętrza pomieszczenia.

Rolety zewnętrzne - aluminiowe, zabezpieczające

Rolety zewnętrzne przede wszystkim świetnie sprawdzają się jako zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jak słońce, deszcz, śnieg czy wiatr. Dodatkowo zapewniają doskonałą izolację termiczną budynku ponieważ w okresie zimowym zatrzymują energię cieplną wewnątrz budynku, z kolei latem – zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń.

To powszechne rozwiązanie zewnętrzne spotykane m.in w obiektach użyteczności publicznej, ale też w mieszkaniach. Odpowiednie m.in. do minimalistycznych wnętrz.

Rolety rzymskie

Oferujemy możliwość montażu rolet do sufitu, ściany, we wnękę okienną lub ramę okna. Prostota i funkcjonalność w obsłudze sprawiają, że klienci coraz częściej decydują się na ten typ wewnętrznych osłon. Istnieje możliwość zamówienia samej tkaniny lub szyny. Uchodzą za dobry zamiennik dla klasycznych firanek. Mają różne tkaniny o mniejszym bądź większym stopniu zaciemnienia. Dzięki temu nadają się do stworzenia spójnych aranżacji razem z dowolnymi tekstyliami. Zachęcamy do wyboru wariantów wpisujących się w indywidualne preferencje.