Rolety tekstylne klasyczne i na okna dachowe

Osłony tekstylne bardzo często stosowane są do okien dachowych, ponieważ nie wypadają z prowadnic pomimo otwartego okna. Dodatkowym atutem jest brak możliwości fałdowania materiału. Rolety zewnętrzne doskonale chronią pomieszczenia przed słońcem. Jeśli chcą Państwo przekonać się o ich zaletach, zachęcamy do sprawdzenia oferty firmy WG Rolety, która dostarcza osłony okienne na terenie Limanowej, Nowego Targu, Brzeska i nie tylko.

Rolety tekstylne klasyczne w kasetach

Oferujemy estetyczne i funkcjonalne rolety zewnętrzne kasetowe dla kilentów z Brzeska, Limanowej, Nowego Targu. Nasze produkty wyposażone są w niezawodne mechanizmy sterujące. Posiadamy urozmaiconą kolekcję materiałów, ogromny wybór kolorów i wzorów nawet dla najbardziej wymagających osób. Tkaniny tworzą dobrą barierę dla światła przenikającego do wnętrza pomieszczenia.

Rolety aluminiowe zewnętrzne zabezpieczające

Rolety zewnętrzne przede wszystkim świetnie sprawdzają się jako zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jak słońce, deszcz, śnieg czy wiatr. Dodatkowo zapewniają doskonałą izolację termiczną budynku ponieważ w okresie zimowym zatrzymują energię cieplną wewnątrz budynku, z kolei latem – zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń.

To powszechne rozwiązanie zewnętrzne spotykane m.in w obiektach użyteczności publicznej, ale też w mieszkaniach. Odpowiednie m.in. do minimalistycznych wnętrz.

Rolety rzymskie

Oferujemy możliwość montażu rolet do sufitu, ściany, we wnękę okienną lub ramę okna. Prostota i funkcjonalność w obsłudze sprawiają, że klienci coraz częściej decydują się na ten typ wewnętrznych osłon. Istnieje możliwość zamówienia samej tkaniny lub szyny. Uchodzą za dobry zamiennik dla klasycznych firanek. Mają różne tkaniny o mniejszym bądź większym stopniu zaciemnienia. Dzięki temu nadają się do stworzenia spójnych aranżacji razem z dowolnymi tekstyliami. Zachęcamy do wyboru wariantów wpisujących się w indywidualne preferencje.