W naszej ofercie znajdą Państwo poziome żaluzje drewniane o szerokości 25 mm oraz 50 mm. Doskonale prezentują się we wnętrzach eleganckich, jak i przytulnych mieszkaniach. Oferowane modele pasują do dowolnej aranżacji i każdego okna. Już teraz zachęcamy wszystkich klientów z Nowego Targu, Limanowej i nie tylko do sprawdzenia uniwersalnych osłon do przestrzeni domowej bądź biurowej.

Żaluzje Limanowa

Nasze żaluzje pionowe wprowadzają przyjemną atmosferę w miejscu, w którym przebywamy. Świetnie sprawdzają się w biurach, nadając im niepowtarzalny biznesowy charakter. Posiadamy bogatą kolekcję tkanin w wielu kolorach, które można dopasować do różnych stylów wnętrzarskich. Na uwagę zasługują drewniane warianty dla miłośników kompozycji wykorzystujących naturalne surowce. Odcienie drewna doskonale współgrają z meblami z tego materiału.

Przy regularnej konserwacji artykuły zachowują nienaganny wygląd przez długi czas. Żaluzje poziome i pionowe, które dostarczamy m.in. na terenie Limanowej i Nowego Targu, są propozycją dla osób stawiających na wieloletnie inwestycje.

Niezawodny systemy żaluzji

Posiadamy niezawodne systemy osłon 25 mm i 50 mm. Wykorzystywane do witryn oraz otworów okiennych. Modele żaluzji poziomych są dostosowane do sterowania automatycznego (elektrycznego) oraz ręcznego. Zasłony z aluminium tworzą skuteczną ochronę przed nadmiernym oddziaływaniem promieni słonecznych. Ich prosta i intuicyjna obsługa daje pełną kontrolę nad ilością światła przedostającego się do pomieszczenia. Lamele poziome w różnych rozmiarach, które mogą nachodzić na siebie, są w stanie wprowadzić klimatyczny półmrok.

W naszej ofercie znajdą Państwo poziome żaluzje drewniane o szerokości 25 mm oraz 50 mm.

Doskonale prezentują się zarówno we wnętrzach eleganckich, jak i przytulnych mieszkaniach. Już teraz zachęcamy wszystkich klientów indywidualnych i biznesowych do wyboru osłon drewnianych, aluminiowych bądź z tkanin.
Żaluzje poziome drewniane 50mm
Żaluzje poziome drewniane 50mm
Żaluzje poziome drewniane 25mm
Żaluzje poziome drewniane 25mm